Znakowanie pudełek i skrzynek

Dość powszechnym problemem z jakim spotykają się Klienci jest trwałe oznakowanie pudełek i skrzynek transportowych. Narażone na uderzenia, obtarcia i częste mycie, skrzynki takie wymagają bardzo odpornych i trwałych oznaczeń.

Rozwiązaniem problemu jest wykonanie etykiet samoprzylepnych z klejem dopasowanym do danego rodzaju tworzywa, z którego wykonany jest pojemnik. Tworzywa sztuczne są jedną z trudniejszych powierzchni dla skutecznego związania kleju, dlatego do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, przeprowadzając testy wiązania kleju i ewentualnie ścieralności nadruku. W przypadku trudnego środowiska, narażającego etykietę na ścieranie się nadruku, można zastosować dodatkowy laminat bezbarwny, który zapewni pełną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz agresywnymi chemikaliami.

Etykieta może być wykonana w dowolnym rozmiarze i kolorze, zadrukowana zmiennymi danymi, kodami kreskowymi, kodami 2D lub przygotowana w formie etykiet na roli do samodzielnego zadruku przez Klienta na dowolnej drukarce termotransferowej.

+48 18 44 00 223
+48 18 44 00 220
info@znakowaniemagazynu.pl